آجر خشتی 20*20 (آجر دستی) و انواع آن را در دفتر فروش آجر صادقی در اینجا ببنید:

آجر خشتی چیست؟

آجر خشتی 20*20

آجر خشتی 20*20 کد 6

آجر خشت دستی یا بعبارتی دیگر آجر دستی از زیر مجموعه آجر دکوراتیو داخلی است.این آجر یکی از مصالح ساختمانی ست که بوسیله دست و نه به طور اتوماتیک تولید می شوند. در واقع این آجرها توسط پرس تولید نمیشوند. این آجرها زیر مجموعه آجر سنتی می باشند. مانند آجر قزاقی و آجر لعابدار. در حقیقت لغت خشت به آجرهایی می گویند که در ابعاد 20×20 و با ضخامت 5 سانتی متر مربع است. البته در حال حاضر آجر نما خشتی در ابعاد مختلف تولید می شود. امروزه استفاده از آجرهای خشتی  یا آجر قدیمی در طراحی داخلی و نمای خارجی، همچنین کف بناها و خانه ها کاربرد بسیار زیادی پیدا کرده است. اغلب در اماکن سنتی از آجرهای خشتی سنتی استفاده می شود.

آجر دستی

آجرهای دستی از کیفیت طبیعی خاصی برخوردار هستند که اغلب در تولید انبوه از بین می روند. در این مجموعه، آجر دستی با استفاده از روش های سنتی که به هر آجر زیبایی و ویژگی خاص خود را می دهند، توسط دست ساخته می شود.

تعداد آجر خشت دستی در هر مترمربع؟

تعداد آجر دستی در هر متر

ابعاد خشت ها یا آجر خشت دستی در چه اندازه ای است؟

ابعاد آجر دستی در حال حاضر 5/5×22 و 5/5×26 و 20×20 می باشد. این آجرها معمولا از رنگهای روشن مانند قهوه ای روشن، نخودی، کرمی و رنگهای تیره مثل قهوه ای تیره، قرمز، سیاه و …. موجود می باشند.

آجر خشتی 20*20

آجر خشت دستی شاموتی 20*20

آجر خشت دستی شاموتی 20*20

کاربرد آجر خشتی 20*20 یا آجر دستی چیست؟

همانطور که در بالا اشاره شد آجر دستی برای تمام قسمت ها (نمای داخلی، نمای خارجی، کف) مورد استفاده قرار میگیرد. در رستوران ها و کافه ها و جاهایی از این دست، اگر سبک مورد پسند صاحب رستوران سنتی باشد، بیشتر از این آجر استفاده می شود. برای مرمت بناهای تاریخی که فرسوده شده اند، با توجه به رنگ آجر قبلی میتوان از این آجرها بهره برد. از آجر دستی یا خشتی میتوان در پشت تلویزیون نیز استفاده کرد که نمای بسیار زیبایی به نشیمن شما می دهد. انواع چیدمان های زیادی برای این بخش از خانه وجود دارد که در آینده به آن می پردازیم. قابل ذکر می باشد که آجرهای نسوز از قبیل آجر سفید داخلی و آجر شاموتی و آجر نسوز انگلیسی و… میتوانند به شکل خشت دستی نیز تولید شود.

آجر خشتی کف

آجر نمای خشتی کف

بیشتر بخوانید: آموزش اجرای آجر نما نسوز

آجر خشتی کف و قیمت آن

قدم زدن بر روی آجرهای قدیمی حس خوبی در انسان بوجود می آورد. از آجر خشتی کف میتوان برای پیاده روها و کف خیابان یا بنای مورد نظر با استفاده از رنگهای مختلف آجر بهره برد و زیبایی خاصی از جنس سنتی به محوطه داد. برای کف میتوان از آجر دستی 20×20 استفاده کرد و نمایی بسیار زیبا و گرم برای خانه بوجود آورد. برای آگاهی از قیمت آجر خشتی کف با ما تماس بگیرید و از تخفیفات ویژه بهره مند شوید.

آجر نمای خشت در رستوران

آجر نمای خشت در رستوران

آجر خشت دستی پله ها

این آجرها یا خشت ها از دیرباز در ساخت راه پله ها نقش مهمی داشته است. همچنین در فضاهای سنتی یا مدرن رستوران ها نیز میتوان با توجه به رنگ بندی دکوراسیون داخلی آن فضا، از آجر سنتی خشتی استفاده کرد و حال و هوای بسیار دلنشین و گرمی در آن محیط ایجاد کرد.

آجر خشت نما راه پله

قیمت آجر خشتی 20*20 سنتی

قیمت آجر خشتی 20*20 با توجه به ابعاد آن و متراژ آجر مورد نظر شما تفاوت پیدا میکند. لطفا برای آگاهی از قیمت آجر خشتی 20×20 و دیگر سایزها با شماره تلفن 09133162388 تماس حاصل فرمایید.

لیست قیمت

آجر خشتی سنتی اصفهان

ما در زمینه تامین آجر خشتی سنتی اصفهان و ارسال آن به سرتاسر کشور فعال هستیم. در هر زمان میتوانید با ارتباط از طریق تلفن و شبکه های اجتماعی پیش فاکتور خود را ثبت کنید و از آخرین قیمت ها با خبر شوید!

دسته‌ها: آجر دکوراتیو

1 دیدگاه

آجرنما پشت تلویزیون | فروشگاه خانه آجری · 2 می 2021 در 3:14 ب.ظ

[…] از آجر طبیعی  استفاده کنید. استفاده از آجر رستیک نما، آجر دستی و آجر آنتیک نیز میتواند انتخاب خوبی باشد. یکی از ویژگی […]

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آجر نسوز طوسی