آجر انگلیسی چیست؟

این نوع از آجرها معمولا دارای رنگ های قرمز هستند. طیف رنگی آجر انگلیسی از رنگ آجر قرمز انگلیسی شروع می شود و شامل قرمز جگری، خود قرمز و رنگ مشکی می باشند.

 هرچند ما در این سایت رنگ آجر نما نسوز مشکی را به صورت جداگانه مورد بررسی قرار داده ایم، اما باید گفت این آجر هم از دسته ی آجر انگلیسی محسوب می شود. منشا آجر نما انگلیسی از کشور انگلستان می باشد. زیرا خاکهای این کشور دارای درصد اکسید آهن بسیار بالایی می باشند.

 همچنین در این کشور معادن سنگ آهن هم بسیار یافت می شود به همین علت این آجرها با نام آجر نسوز قرمز انگلیسی متداول هستند.

آجر نسوز انگلیسی

حدود 80 تا 90 سال پیش آجرهای انگلیسی مستقیما از همین کشور وارد خاک ایران و شهر آبادان شد. ساختمان های قرمز رنگ ساخته شده با این آجرها هنوز در این شهر وجود دارند. 

پس از آن آجرهای قرمز با دانه های مشکی در ایران رواج پیدا کرد. این کد رنگ آجر زیبایی منحصر به فردی در نمای ساختمان بوجود می آورد.

 این آجرها معمولا در مناطق جنگلی برای نمای خانه های ویلایی و دکوراسیون کافی شاپ ها و حتی هتل ها استفاده می شود. 

در منطقه شمال ایران استفاده از این آجر بعلت هم خوانی کد رنگ با محیط کاربرد زیادی دارد.

 وزن این نوع آجر نسوز غالبا به علت وجود اکسید آهن که یک نوع کانی فلزی محسوب می شود، کمی سنگین تر از دیگر آجرها ست. این امر موجب بالا رفتن مقاومت فشاری و خمشی آجر می شود.

آجر نسوز انگلیسی

نمای انگلیسی با آجر نسوز انگلیسی:

نمای انگلیسی ساختمان
نمای انگلیسی ساختمان

آجر سفید در طراحی داخلی به همراه آجر قرمز انگلیسی ترکیبی بسیار زیبا در سبکهای مختلف بوجود می آورد. آجرهای انگلیسی را میتوان با دکوراسیون متناسب با این رنگ در مکانهای مختلف استفاده کرد. 

افرادی که رنگهای گرم را می پسندند، میتوان از این آجر در طیف مختلفی که دارد به زیبایی استفاده کنند.

از آجر انگلیسی به منظور نمای آجری پشت تلویزیون و همچنین بعنوان آجر نسوز شومینه نیز میتوان استفاده کرد. این آجر به دلیل تیرگی رنگ برای شومینه بسیار مناسب است. زیرا دوده ناشی از آتش را به طور محسوس روی آجر نمایش نمیدهد. همچنین به علت طیف رنگی گسترده ی آجر انگلیسی که از کم رنگ شروع می شود تا رنگ تیره و قرمز و … 

میتوان برای بناهای مختلفی از جمله ساختمان مسکونی، ساختمان هایی مثل مهدکودک، رستوران و کافه و اماکن دیگر مورداستفاده قرار بگیرد. در بخش های بعدی به معرفی چند ساختمان خاص که از آجرهای قرمز انگلیسی استفاده کرده اند، پرداخته ایم.

قیمت آجر نسوز انگلیسی حدودا چقدر می باشد؟

قیمت آجر نسوز انگلیسی نه گران و نه ارزان است و قیمت مناسبی دارد. این آجرها نسبت به آجر سفید، آجر نسوز شاموتی، آجر نما نسکافه ای و دیگر آجرها در بازار به وفور یافت میشوند.

 همچنین وزن آجر قرمز انگلیسی غالبا به علت وجود اکسید آهن که یک نوع کانی فلزی محسوب می شود و کمی سنگین تر از دیگر آجرها ست. این امر موجب بالا رفتن مقاومت فشاری و خمشی آجر می شود.

برای آگاهی از قیمت آجر قرمز انگلیسی آجر میتوانید با بخش فروش و شماره تماس های شرکت تماس حاصل فرمایید. در تصویر روبرو زیبایی نمای ساختمان آجر انگلیسی را میتوانید ببینید.

قیمت آجر قرمز انگلیسی:

قیمت آجر قرمز انگلیسی با توجه به عوامل مختلفی از جمله سایز، ابعاد، تناژ و…. تعیین می شود.برای آگاهی دقیق از قیمت آجر انگلیسی نما لطفا با شماره تلفن 09133162388 تماس حاصل فرمایید.

قیمت آجر انگلیسی

دفتر فروش آجر نما انگلیسی اصفهان

آجر صادقی با ارائه بیش از 20 نمونه طرح مختلف از این نوع آجر (آجر نسوز انگلیسی رندوم، پلاک انگلیسی، آجر تایل انگلیسی و کف فرش و ….) در خدمت همشهریان و هموطنان گرامی می باشد. بهترین قیمت آجر نما انگلیسی اصفهان را از ما بخواهید.

 برای ثبت سفارش و آگاهی از قیمت آجر انگلیسی نما با شماره تلفن های 09133162388 و یا 32289307-031 تماس حاصل فرمایید.

گالری تصاویر آجر نسوز انگلیسی نمای خارجی ساختمان

خرید آجر قرمز انگلیسی
پروژه خیابان جی با آجر قرمز انگلیسی
خرید آجر قرمز انگلیسی
پروژه خیابان جی با آجر نسوز قرمز انگلیسی
برای آشنایی با آجر قزاقی سنتی و انواع آن کلیک کنید.
بررسی چند ساختمان خاص با آجر انگلیسی (آجر نسوز قرمز)!

1- گالری هنری شویانگ تماما با آجر نما انگلیسی/UAD

این پروژه در زادگاه خوشنویسی سنتی در شویانگ واقع شده است. و به عنوان گالری هنری خوشنویسی برای نمایش و به ارث بردن سبک خوشنویسی شویانگ قرار گرفته است. مفهوم طراحی و معماری با سه رنگ اساسی سیاه ، سفید و قرمز خوشنویسی چینی را به نمایش می گذارد.

در نهایت یک تجربه فضای خالص را با رنگهای خالص ایجاد میکند!

قیمت آجر انگلیسی نما

آجر نسوز قرمز

این ساختمان بزرگترین سالن نمایشگاه در امتداد خیابان دارای دیوار بیرونی با آجر قرمز انگلیسی است. مانند یک مهر و موم متراکم که روی طیف ظریف جوهر و شستشو چاپ شده است. روش برش گوشه از طریق سطح قوس، شخصیت برجسته ساختمان را در امتداد خیابان تقویت می کند. و جذابیتی ماندگار و منحصر به فرد را تشکیل می دهد.

آجر قرمز از نوع آجر نسوز انگلیسی است که با توجه به مکان های مختلف سه نوع پوشش را اتخاذ می کند.

سر پایین آجر از دیوار مقاومت می کند. و قسمت فوقانی به دیوار نفوذ می کند و قسمت برش خورده به طور صاف آستر می شود. و بافت های مختلفی را تشکیل می دهد.

قیمت آجر نسوز انگلیسی

2- کودکستانی خاص با آجر نسوز انگلیسی در کره

پروژه کودکستان Chuon Chuon Kim 2 به عنوان یک محیط آموزشی که تعاملات متقابل معنی دار بین کودکان و بزرگسالان را تحریک می کند.T به منطقه 2 هوشی مین معرفی شد. یک فضای باز با جرقه ای از کنجکاوی است که به افراد در هر سنی اجازه می دهد، تا در یک فضای آرامش بخش به جستجوی فضا بپردازند.

آجر نسوز انگلیسی

آجر انگلیسی در نمای یک مهد کودک در کره جنوبی

مانند یک ساختمان غول پیکر لگو، این مهد کودک کاملاً با آجرهای انگلیسی و شکاف هایی با آجر ساخته شده است. که چشمها را بازیگوشی می دهد، از نظر زیبایی شناسی یک ارزش منحصر به فرد را ایجاد می کند، و باعث تهویه طبیعی می شود. کلاسهای درس و اتاقهای مفید در اطراف یک هسته آجری سازمان یافته اند. هر طبقه به صورت متناوب چیدمان شده است تا حس تعامل را تقویت کند و کودکان را تشویق کند که بیشتر پذیرای محیط اطراف خود باشند و خلاقیت درونی آنها را تحریک کند.

استفاده از رنگ نارنجی متمایل به قرمز انگلیسی و رنگ زرد در نمای داخلی ساختمان، کمک به افزایش انرژی و حس کنجکاوی کودکان کرده است.

آجر نما انگلیسی و کاربرد آن​ در دیزاین داخلی

آجر قرمز انگلیسی

آجر قرمز انگلیسی در نمای داخلی

آجر قرمز سنتی ترین رنگ آجر است. و اغلب اوقات با سبک های قدیمی تر یا کلاسیک معماری در ارتباط است. بنابراین می توان از آن برای ایجاد زیبایی یا سبکهای سنتی ساختمانهای جدید استفاده کرد.

قرمز یکی از قدرتمندترین رنگ ها است به این معنا که بهتر از بیشتر رنگ ها توجه را به خود جلب می کند. این عمل را تحریک می کند و تصمیمات سریع را تشویق می کند. جنبه های صلح آمیزتر آن شامل افتخار و عظمت، به ویژه در کشورهای شرق دور است. از آنجا که قرمز و سبز رنگ های مکمل یکدیگر هستند، این رنگ ها به خوبی با خانه های آجری قرمز کار می کنند. همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید از آجر نما انگلیسی قرمز به عنوان آجر دکوراتیو داخلی استفاده شده است که با گلدان ها و برگهای سبز نمایی بسیار زیبا در خانه ایجاد کرده است.

اجر انگلیسی را میتوان با رنگهای خنثی مثل خاکستری و سفید نیز بکار برد. بدین شکل که بندکشی آن را با یکی از کدهای رنگی طوسی بکار ببریم. از این آجر همچنین برای شومینه، طراحی لبه باغچه در حیاط نیز استفاده کنید و در آن صیفی جات مورد علاقه ی خود را بکارید مانند بذر خربزه و بذر گلهایی که به حیاط خانه شما زیبایی می دهند.

بعضا تصور می شود که دیوارهای آجری آن هم آجر انگلیسی با فضای داخلی مدرن در تضاد باشند. اما در چند سال گذشته معماران و صاحبان خانه ها هر وقت که به لمس بافت، شخصیت منحصر به فرد و جذابیت بی انتها در اتاق نشیمن فکر میکنند، به سمت دیوار آجری زیبا می روند. برای برخی، دیوار آجری نمایان در اتاق نشیمن بیان گذشته ای تاریخی و غنی از ساختمان و ترکیبی از گذشته و حال است. از نظر دیگران، این راهی برای افزودن ظرافت و شخصیت به فضای داخلی خسته کننده و غلبه بر شیشه و سنگ است. مهم نیست که دلیل شما چیست، در این واقعیت که دیوارهای آجری برای ماندن در اینجا حضور دارند تردیدی نیست.

آجر انگلیسی

اجر انگلیسی

البته ممکن است جایی زندگی کنید که دیوار آجری طبیعی نداشته باشد. نگران نباشید. تعداد زیادی گزینه آجری مصنوعی مانند آجر هلندی وجود دارد که به شما امکان می دهد فضای خود را کاملاً شخصی کنید. هرچند در سالهای اخیر آجر در تمام شهرهای ایران مخصوصا قم، تهران، کرج، شیراز، تبریز و اصفهان به وفور ارسال و یافت می شود از اینرو از این ماده ی قدیمی و دوست داشتنی استقبال فراوانی می شود.

دیوار آجری نمایان در اتاق نشیمن می تواند طیف گسترده ای از اشکال و رنگ ها را داشته باشد. و به نظر می رسد متناسب با سبک های مختلف از صنعتی و مدرن و مینیمالیست گرفته تا معاصر و قدیمی است.

فضاهای مدرن زندگی با دیوارهای آجر انگلیسی

کسانی که به دنبال گزینه های پویاتر هستند می توانند یک رنگ خنثی گرم مانند خاکستری یا حتی سیاه را امتحان کنند، تا پس زمینه جسورانه ایجاد کند. دیوار اجر انگلیسی قرمز کلاسیک در اتاقهای نشیمن که بقیه قسمتهای داخلی آن تا حد ممکن خنثی و بدون سر و صدا است، در خانه نیز عالی به نظر می رسد.

نما انگلیسی:

قیمت آجر قرمز انگلیسی

آجر انگلیسی در نمای داخلی که بصورت آنتیک میباشد

دیوار اجری انگلیسی یک پس زمینه دوست داشتنی و پر جنب و جوش ارائه می دهد. که به شما امکان می دهد مجموعه هنرهای عزیز خود یا مجموعه عکس های خانوادگی مورد علاقه خود را با افتخار در اتاق نشیمن به نمایش بگذارید. برخلاف دیوارهای سفید عمومی، این یک محیط به سبک گالری است که بسیار پرانرژی تر، متمایز و جذاب تر است. با نورپردازی، دکوراسیون و لوازم جانبی مناسب، یک اتاق نشیمن با دیوارهای آجری قرمز می تواند از لحاظ بصری بسیار جذاب تر باشد، زیرا باعث می شود مبلمان در رنگ های خنثی جلوه کند.

 تزئین یک اتاق با دیوارهای آجری به نظم و انضباط بیشتری نیاز دارد، زیرا یک ترکیب التقاطی به دلیل برنامه ریزی نادرست می تواند به سرعت فضا را نامنظم نشان دهد.

همانطور که قبلاً اشاره کردیم، سبکهای زیادی وجود دارد که به خوبی با دیوار آجری اتاق نشیمن کار می کنند. اما سبک صنعتی، سبکی ست که بدون شک در بالای لیست قرار دارد. سبک صنعتی و دیوارهای آجری قرمز نمایان دست به دست هم می دهند و با استفاده مجدد از سازه های قدیمی در دنیای بازسازی خانه ها به یک استاندارد تبدیل می شود. دیواری از آجر انگلیسی قطعاً در اینجا باقی می ماند. همراه با پنجره های بزرگ با قاب های فلزی تیره و روشنایی هوشمند، آنها اتاق نشیمن مناسبی را برای افراد خوش سلیقه ایجاد می کنند.

نما انگلیسی

آجر انگلیسی

آجر انگلیسی در نمای داخلی خانه

یک اتاق نشیمن کوچک دارید؟ وقتی صحبت از دیوارهای آجری در معرض دید قرار می گیرد، این مسئله مشکلی ایجاد نمی کند. در حقیقت، زیبایی بافت دیوارهای آجری قرمز انگلیسی گرما را به فضای کوچک زندگی می رساند. و آن را به یک محیط جذاب تبدیل می کند.

اگر از آجرهای انگلیسی در آتلیه یا دفتر کار و شرکت استفاده میکنید، می توانید فراتر از حد معمول نمای داخلی را دیزاین کنید. و روش های زیادی وجود دارد که می توانید این کار را انجام دهید. بدون اینکه از نظر اقتصادی از حد مجاز عبور کنید. یک گزینه ساده این است که کمی دیوارنویسی را امتحان کنید. که رنگ و الگویی به دیوار آجری در معرض دید شما اضافه می کند و واقعاً فضای خیابان را به آن می بخشد. اگر اتفاقاً آنقدر خوش شانس بودید که یک دیوار آجری منحنی یا هر ویژگی غیرمعمول دیگری در محل کار خود دارید، آن را با مهارت برجسته کرده و بگذارید به صورت یک ستاره نمایش داده شود.

آجر نسوز انگلیسی

برای خرید و قیمت آجر نسوز انگلیسی و آگاهی از به روزترین قیمت آجر انگلیسی نما و دیگر آجرها با ما تماس بگیرید تا مناسب ترین قیمتها را در اختیار شما بگذاریم.

لیست قیمت

حتما بخوانید: آموزش اجرای آجر نما اصفهان


6 دیدگاه

فرهاد میرزایی · 28 اکتبر 2020 در 9:03 ب.ظ

با عرض سلام. و خسته نباشید.بنده چند سوال قبل از خرید آجر انگلیسی داشتم. آیا آجرها از نظر کیفی درجه یک هستند؟ در زمان اجرا آیا دچار مشکل و آهک نمی‌شوند؟ و اینکه آجر دچار تخلخل و ترک نمی‌شود؟

    ajorsadeghi · 29 اکتبر 2020 در 11:06 ق.ظ

    با سلام. بله از نظر کیفی میتوانید با خیالی آسوده پس از مشاهده ی نمونه ها خرید خود را انجام دهید. آجری که بطور کامل پخته شده باشد، در زمان کار هیچ مشکلی برایش رخ نمیدهد. و آجری که کامل پخته نشده باشد روی کار ترک میخورد و می شکند. شما با مشاهده ی این دونمونه آجر در فروشگاه میتوانید خریدی مطمئن انجام دهید.

کورش آژند · 6 نوامبر 2020 در 9:16 ب.ظ

سلام و وقتتان بخیر. سایت بسیار خوبی دارید. آجرها از تنوع رنگ بسیاری برخوردارند. لطف کنید کانال تلگرام و آدرس اینستاگرام دفتر فروش را قید بفرمایید تا بتوانیم نمونه ها را در پیج اینستا ببینیم. با سپاس فراوان

    ajorsadeghi · 23 نوامبر 2020 در 4:46 ق.ظ

    با سلام خدمت شما دوست گرامی. ادرس پیج اینستا sadeghi.brick هست. درحال حاضر کانال تلگرام راه اندازی نشده است. به محض راه اندازی در سایت اعلام خواهد شد.

مریم مسلوک زاده · 4 آوریل 2022 در 6:00 ب.ظ

بسیار عالی بود. محصولات خوب و متنوعی دارید. از اینکه در ویدیو توضیحات کافی وجود داشت سپاسگذارم

رضا امیری · 5 آوریل 2022 در 2:49 ق.ظ

آیا این آجرها در مناطق جنوبی کشور قابل استفاده هستن؟

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آجر نسوز طوسی