آجر رستیک سفید و انواع آجر نما رستیک اصفهان

آجر رستیک چیست؟

آجر نما رستیک

کاربرد آجر رستیک در دیوار داخلی

آجرهای رستیک دارای سطحی زبر و غیر صیقلی هستند که در عین حال ممکن است به صورت لبه گرد هم باشند. لغت رستیک (rustic) در لاتین به معنای سبک روستایی است. این آجرها معمولا دارای طیف رنگ قهوه ای روشن تا تیره، قرمز، گلبهی، نارنجی، مشکی و… است. آجر نما رستیک میتواند با رنگهای دیگر ترکیب شود و نماهای جالبی بوجود بیاورد.

یکی از مزایای این آجر این است که با بسیاری از مواد دیگر مانند چوب، شیشه، سیمان یا بتن و سنگ خوب به نظر می رسد. پانل های تزئینی رستیک یک راه حل ساده و سریع برای تغییر مکان، چه در داخل و چه در فضای باز است. جایی که شما می خواهید شخصیت دیگری از نما ایجاد کنید.

فضاهای مدرن که تمایل به استفاده از مواد با کنتراست بالا دارند، میتوانند از آجرهای رستیک روشن در طراحی خود استفاده کنند. اگر می خواهید با استفاده از بافت کنتراست ایجاد کنید، آجر عنصر خوبی برای استفاده در طراحی شما است.

برای آگاهی از لیست قیمت آجر نما نسوز با شمراه 09133162388 تماس حاصل فرمایید.

کاربردهای آجر رستیک نما

آجر رستیک اصفهان

یکی دیگر از کاربردهای عالی آجر نما رستیک استفاده از آن به عنوان دیوار برجسته است. در عکس روبرو، بافت متلاطم آجر، نمای چشم نوازی دارد. این نشان می دهد که چگونه می توانید با افزودن آجر به یک دیوار واحد، احساسی روستایی در یک فضای مدرن پیدا کنید. در حقیقت، دیوار برجسته آجرکاری رستیک، کنتراست و علاقه بصری را به فضا اضافه می کند. بقیه فضا کاملاً مدرن است و دارای میزهای کناری مینیمالیستی، سر تخت سیاه و سفید و دیوارهای سفید است، در حالی که لامپ در معرض آن فضای صنعتی کمی دارد. هنگامی که ترکیب می شود، عناصر موجود در این اتاق نشان می دهد که این آجر چقدر به خوبی در یک فضای روستیکی جای می گیرد.

از این آجر میتوان همچنین در فضاهای صنعتی استفاده کرد. بافت قرمز دیوارهای آجری رستیک میتواند مقداری گرما در برابر بتن یا متریال های سرد دیگر بیفزاید. اگر به نمونه های آجر آنتیک نمای ساختمان علاقه دارید میتوانید از آجر نما رستیک آنتیک استفاده کنید که هر دو ویژگی های رستیک و آنتیک را داراست.

تلفیق آجر نسوز رستیک با متریال دیگر

آجر رستیک اصفهان

ویژگی بارز فضاهای مدرن خلاقیت با بافت های متناقض است. فضای موجود در عکس روبرو که نمای یک آشپزخانه است، این موضوع را نشان میدهد. آجر موجود در نمای پشت، رنگ محکمی از بافت به شکل قوی ایجاد می کند. در همین حال، مرمر کردن روی میز، حتی در برابر چوبهایی که بافت بیشتری دارند، بافت بیشتری ایجاد می کند.

این نشان می دهد که چگونه سه بافت تقریباً در هر فضایی می توانند تعداد زیادی مورد زیبایی بصری ایجاد کنند. این می تواند یک سبک عالی برای فضاهای هنری باشد که تمرکز اصلی این موضوع است. همانطور که در بالا ذکر شد، این آجر میتواند با متریال های مختلف که در عکس هم می بینید تلفیق شود و نماهای جذابی را خلق کند. آجرهای رستیک میتوانند به شکل ال نیز برای گوشه ی دیوار مورد استفاده قرار بگیرند. در کل این آجر میتواند به ایجاد فضایی مدرن یا سنتی و حتی فضایی مینیمال کمک کند. آجرهای رستیک را میتوان روی انواع آجر نسوز قرمز انگلیسی، آجر نسوز سفید اصفهان یا بهترین آجر نما نسوز های دیگر پیاده کرد.

قیمت آجر نما رستیک اصفهان

جهت آگاهی از قیمت آجر نما رستیک و خرید این آجر با شماره تلفن 09133162388 تماس حاصل فرمایید. کافی ست متراژ آجر و کد رنگ آجر را اعلام بفرمایید، ما در اسرع وقت متراژ آجر مورد نظر شما را ارسال میکنیم.


1 دیدگاه

آجرنما پشت تلویزیون | فروشگاه خانه آجری · 2 می 2021 در 3:14 ب.ظ

[…] اینکه مستقیما از آجر طبیعی  استفاده کنید. استفاده از آجر رستیک نما، آجر دستی و آجر آنتیک نیز میتواند انتخاب خوبی باشد. […]

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آجر نسوز طوسی