انواع آجر نسوز قهوه ای اصفهان را در اینجا ببینید.

آجر نسوز قهوه ای جزو دسته بندی آجر انگلیسی هستند که شامل رنگ بندی قهوه ای روشن تا قهوه ای سوخته و قهوه ای تیره میشوند. در حال حاضر این کدبندی شامل سه رنگ در مجموعه آجر صادقی هستند که نمای چند ساختمان آن را در زیر می بینید. آجرهای نسوز قهوه ای با خاک نسوز تولید می شوند و شامل سایز بندی متنوعی هستند. آجر قهوه ای نما برای نمای بیرون ساختمان و نمای داخلی ساختمانی برای مثال دیوار آشپزخانه یا دیوار سالن، آجر شومینه و یا نمای پشت تلویزیون کاربرد دارد که کاملا مبتنی بر سلیقه می باشد

ابعاد آجر نما قهوه ای:

 • پلاک نسوز قهوه ای 31×7
 • آجر قهوه ای  سایز 20×5 
 • آجر قهوه ای سایز 21/5×5/5
 • آجر قهوه ای نما سایز 26×5/5
 • آجر قهوه ای نما سایز 31×3/5
 • آجر نما قهوه ای سایز 40×8
 • آجر نما قهوه ای 40×40
 • آجر نسوز قهوه ای 10×60
 • آجر قهوه ای کف 20×20
 • 10×10
 • 26×6/5
آجر نما قهوه ای
پروژه ساختمان مسکونی با آجر نسوز قهوه ای

قیمت آجر قهوه ای نما:

قیمت آجرهای قهوه ای بر اساس متراژ، سایز آجر و عوامل دیگر متفاوت است. از آنجایی که قیمت تمامی آجرها و محصولات مدام در حال تغییر می باشد، بنابراین برای اگاهی از قیمت آجر با شماره تلفنهای دفتر در بخش تماس با ما، تماس حاصل فرمایید.

ویژگی های آجر نسوز قهوه ای

آجرهای قهوه ای یکی از تیره ترین آجرهای خنثی هستند. آنها با طیف گسترده ای از رنگ ها مطابقت دارند، به خصوص وقتی که با وسایل تاکیدی رنگ روشن در تضاد باشند. آجرهای قهوه ای همچنین می توانند تقریباً با هر سبکی از معماری همراه باشند.

آجر نما نسوز قهوه ای کد N-H12-6

کد B-H12-6

ما انتخاب گسترده ای از انواع آجر نما نسوز قهوه ای، از قهوه ای تیره، تا قهوه ای شکلاتی غنی و آجر قهوه ای سوخته را ارائه می دهیم. آجرهای این مجموعه دارای بافت های متنوع و همچنین تک رنگ و رندوم هستند. هنگام مشاهده محصولات، به خاطر داشته باشید که مشاهده نمونه به صورت واقعی قبل از تصمیم گیری بسیار ایده آل است، زیرا مانیتورها همیشه رنگ دقیق را نشان نمی دهند. البته اگر در شهر دیگری ساکن هستید میتوانید به شماره واتس اپ ما 09133162388 پیغام بدهید تا عکسهای بیشتری از زوایای مختلف آجر را دریافت کنید و تصمیم گیری نمایید.

آجر قهوه ای نما

آجر قهوه ای نما

آجر نما نسوز قهوه ای برای انواع سبک های خانگی از جمله سنتی و معاصر مورد استفاده قرار می گیرد و به خصوص هنگامی که با رنگ در فضای داخلی خانه هماهنگ می شود جذاب تر به نظر می رسد. این نکات به شما کمک می کند تا بهترین رنگ های خارجی را با آجر انتخاب کنید.

مزایای آجر نما قهوه ای

آجر برای نمای منازل یک مزیت بزرگ به همراه دارد، برخلاف سایر انواع متریال مانند ترموود یا سنگ، سایدینگ آجر به طور معمول نیازی به رنگ آمیزی و نگهداری مجدد ندارد. با این حال، در اکثر خانه های آجری فقط برخی از نقاط هستند که به رنگ نیاز دارند، مانند تزئینات پنجره، درب های جلو و زیره. برای آن مناطق، انتخاب جذاب رنگ، رنگی که با آجر شما به خوبی کار کند.

آجر قهوه ای با چه رنگهایی به کاربرده می شود؟

چه رنگهای بیرونی با آجر قهوه ای سازگار است؟

آجر قهوه ای تیره

چرخه رنگ برای انتخاب رنگ همخوان با آجر تیره یا روشن قهوه ای

رنگ قهوه ای در قسمت گرم پالت رنگ قرار دارد، بنابراین هر دو رنگ گرم و سرد می توانند با آجرهای تیره یا روشن قهوه ای به خوبی کار کنند. برای طرح رنگ آجری بیرونی که بر اساس رنگ خاک است، از سمت گرم چرخ رنگ سایه ها را انتخاب کنید. زرد، نانجی و حتی قرمز همه در رنگ سایه ای مناسب قهوه ای هستند. با استفاده از این ترفندهای ساده رنگهای خارجی را کاملاً با آجر جفت کنید.

چگونه رنگ های خارجی را با آجر انتخاب کنیم؟

برای تصمیم گیری در مورد اینکه کدام رنگها با آجر قهوه ای مناسب ترند، طرح های رنگی را که بیشترین جذابیت را برای شما دارند، در نظر بگیرید. چه چیزی را در مورد آنها دوست دارید؟ بسیاری از پالت های رنگی بر اساس چرخ رنگ ساخته شده اند، که نحوه کار رنگ ها را نشان می دهد و به شما کمک می کند تا در مورد طرح صحیح تصمیم بگیرید. در ترکیب رنگ های مشابه ، شما یک رنگ اصلی را انتخاب می کنید و آن را با رنگ در هر دو طرف آن روی چرخ رنگ برجسته می کنید (به عنوان مثال زرد با سبز و نارنجی). طرح های رنگی مکمل بخوبی کار می کنند زیرا شامل رنگهایی هستند که روی چرخ رنگها با یکدیگر روبرو هستند مانند آبی و نارنجی.یکی دیگر از موارد مهم ، تصمیم گیری در مورد چگونگی ترکیب سایه ها در نسبت مناسب است. برای طرح های خارجی با سه رنگ، قانون 60/30/10 را امتحان کنید: 60٪ از نما را برای رنگ غالب تعیین کنید، 30٪ از رنگ ثانویه استفاده کنید و 10٪ باقیمانده را با رنگ تاکیدی پر کنید. در بسیاری از موارد با خانه های آجری، رنگ آجر خود به عنوان رنگ غالب عمل می کند.

آجر قهوه ای سوخته

آجر قهوه ای سوخته یا قهوه ای تیره در نمای داخلی

کاربرد آجر قهوه ای نسوز:

آجر نما قهوه ای معمولا برای نمای بیرونی ساختمان های مسکونی و تجاری، ساختمانهای اداری و … کاربرد دارند. این آجر به علت داشتن رنگ تیره معمولا پرطرفدار است. همچنین افرادی که از این رنگ برای داخل منزل نیز استفاده میکنند معدود نیستند. از رنگ قهوه ای آجر میتوان برای طرح پشت تلویزیون نیز استفاده کرد.

همین الان خرید کن!


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آجر نسوز طوسی