آجر نما نسوز مشکی

[تعداد: 5   میانگین: 5/5]

انواع آجر نسوز مشکی اصفهان را اینجا ببینید.

آجر نسوز نما مشکی یکی از انواع دیگر ارائه شده از نمونه های این مجموعه می باشد که جزو گروه بندی آجر نسوز طرح انگلیسی می باشد. برای تهیه آجر نسوز مشکی اصفهان می توانید با شماره تماسهای بخش تماس با ما، درخواست خود را ثبت کنید.

این نوع آجرها فرصتی را برای شما ایجاد می کنند که خانه یا ساختمان خود را از نوع منحصر به فرد خود بسازید. این آجر نما نسوز غالباً برای افزودن تناژهای زیبا به همراه رنگهای هم مرز دیگر استفاده می شود. آجرهای مشکی می توانند ظاهری مدرن داشته باشند و همچنین می توانند به صورت سنتی یا حتی تاریخی به نظر برسند. به عنوان تیره ترین آجرهای خنثی، آجرهای مشکی از تنوعی مانند مشکی کم رنگ، دودی و مشکی تیره برخوردار هستند. برای کم و زیاد کردن میزان تیرگی در زمان تهیه آجر، میزان منگنز و ترکیبات مرتبط کاهش یا افزایش پیدا میکند.

 

کاربردهای آجر نسوز مشکی اصفهان

آجرهای نسوز مشکی میتوانند با دوغاب سیاه ترکیبی بسیار زیبا برای نمای ساختمان ها بسازند. این ساختمانها به زیبایی نشان می دهند که چگونه این محصول ساده و مقرون به صرفه می تواند ساختاری با پیچیدگی و ظرافتی نفس گیر را ایجاد کند. از نظر یک طراح و مهندس ساختمان، آجر نما مشکی بی انتها و با اصالت است و توسط این آجر میتوان چیزهای بسیار جدیدی ساخت. آجر مشکی نما برای شومینه و پشت تلویزیون نیز به کار می رود. اگرچه این آجر جزو آجر نما نسوز انگلیسی محسوب می شود اما در این سایت آن را مجزا معرفی کرده ایم.

از آجر نما نسوز سفید میتوان به همراه آجر سیاه استفاده کرد که ترکیبی بسیار جاذب و زیبا می سازد. هم چنین آجرهای رنگ روشن از خانواده آجر نما نسوز شاموتی نیز می توانند به همراه این آجر استفاده شوند. اخیرا استفاده از سنگ نیز به همراه آجرهای نسوز مشکی افزایش پیدا کرده است.

 

انواع آجر مشکی نسوز

  • آجر مشکی تایل
  • آجر کرکره ای
  • پلاک
  • کف فرش

آجر نسوز سیاه به شکل های متفاوت میتواند به کار برده شود. با توجه به سلیقه طراح و صاحب ساختمان، این تنوع میتواند ساختمان بسیار شیک و زیبایی بوجود بیاورد. انواع آجرهای سیاه نسوز را میتوان در مناطق مختلف آب و هوایی مخصوصا منطقه های سرد و خنک استفاده کرد. این آجر در مقابل تابش نور آفتاب و باران و شرایط مختلف آب و هوایی از استحکام بالایی برخورد است و به صورت ثابت خواهد ماند.

 

ابعاد آجر نما نسوز مشکی

ابعاد آجر نسوز سیاه اصفهان درسایزهای پلاک ۲.۵×۳۱×۷، کرکره ای ۲.۵×۳۱×۳.۵، تایل ۲.۵×۶۰×۱۰، کف فرش ۲.۵×۲۰×۲۰، پلاک ۲.۵×۲۶×۵.۵ عرضه میگردد.

آجر نسوز مشکی اصفهان
آجر مشکی نما

قیمت آجر نسوز مشکی اصفهان

برای آگاهی از قیمتهای به روز این نوع آجر با بخش فروش شرکت تماس بگیرید.

 

نحوه نصب آجر نما مشکی

این آجر نیز با سه روش ذکر شده در مقاله آجر نما که به روشهای چسباندن با چسب مخصوص، استفاده از ملات و اجرای آجر نما به روش خشک انجام می شود. البته روش سوم مرسوم تر می باشد.

افکار خود را به اشتراک گذارید

*

code